GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Matservisdelar 13535332
nr 1353 5332
Matservisdelar
ca 20 delar, Vinranka, Gefle, flintgods
Kondition: krackelyrer, bruksslitage
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 12 oktober 2020
kl 20:06:35
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
Gefle Porslinsfabrik AB